MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 9937746
nr 993 7746
Taburett
Gustaviansk stil, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:47:51
9/11 17:53:27
Den Gustavianska stilen